Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w chuuuuuuuuuuuu..... trudna ona byla ;////////////////////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak oni teraz beda sprawdzac te rozne grupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PAULA~ napisał:
Hej, ja też miałam chyba drugą grupę To moje odp: D B A B A D D B B C C B A A C B B A C B D C C D D
TO SIE TROCHE ZGDADZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~paula~ napisał:
ile wam wyszlo w obj ostroslupa bo mi 48 i kazdy ma inaczej;p w moim towarzystwie nie powtorzyly sie dwie takie same odp:P
Mi i moim kolegom tez tak wyszlo wiec chyba dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nattkaa napisał:
1. -12, -2 2.180 3.1 4.2 5.5x2+12x-3 6.7 7.1 8.(0,3) 9.-1/3 10.2 11.-13 12.2 13.14 14.25/16 15.4pierwiastków z 2 16.4 17.2 18.120 19.800 20.-3 21.x2+y2=36 22.12pierwiastków z 5 23.94 24.34 25.3 26.<-1,2> 27.-2,2,7 29.12/13 31.15+3pierwiastków z 3 32.48 33.1/6 34.8x30 v 12x20, 10x35 v 14x25 To są moje odpowiedzi. Nie jestem pewna co do zadania 19, ale reszta chyba dobrze...
nie wiem czy masz dobrze koleżanko ^^ nie strasz ludzi bo zawału dostaną ^^ xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natka w zadaniu 25 nie była odpowiedz 3 tylko 5 jestem pewna na stówe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elphi napisał:
kiepskie odpowiedzi? nie zapominaj, że kazdy miał inny klucz ; P co do 48 to dobrze wyszło ; P 12x12x1/3 ; ) 144x1/3 = 48 ; ) może pomnożyłeś ziomex przez 1/2? fakt faktem matura nie była ciężka
Co do P-stwa, dostane punkty za zrobią TABELKĘ z wymnożeniem i z: omega=36 prawdopodobieństwo wylosowania parzystej liczby oczek w pierwszym rzucie 3/6 ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierównosc < -2 ; 2 > równanie x=7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BYŁO OCZYWISTE ŻE bedzie prosta, przecież pisza tzw. "humanisci" który się tylko tym tlumacza, a tak naprawde wystarczylo policzyc 10 zadan i naucyzc sie 3 wzorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedzi, ktore natka podala nie wszystkie sa dobrze, na pewno w zadaniu gdzie masz odp. (3,0) t5o tak nie bedzie, bo wynika ze wzrou cos zupelnie innego^^ wiec z laski swojej poczekajmy na odpowiedzi i nie podawajmy blednych ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego kiepskie? nie pomyslales/as ze mial inna wersje niz Ty? pf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki dział przeważał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro dla humanistow jest prosta z matmy to dla matematykow powinna byc prosta z polaka ;d a co ;p niech bd sprawiedliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO BYŁO OCZYWISTE ŻE bedzie prosta, przecież pisza tzw. "humanisci" który się tylko tym tlumacza, a tak naprawde wystarczylo policzyc 10 zadan i naucyzc sie 3 wzorow
wzory były w tablicach ... więc nawet tego debi.. nie musieli się uczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są już w necie arkusze z pytaniami? jak tak wyślijcie linka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie, ze matura byla prosta. I tego wlasnie sie boje Bo sie okaze pewnie calkiem inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie poczekajmy na wyniki jeszcze 1.5 h ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki dział przeważał????????????????????????????????????????????!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomosc24.pl tam masz akrusz w 26. odp. [-1,2]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to łatwe było. Zadania podobne do tych które dostaliśmy na próbnym z CKE, więc tylko głąby mogły by nie zdać lub nieuki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 42

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...